فروشگاه بازار میوه

021-55029718

تلگرام و واتس آپ

09012014545

میوه فروشی آنلاین

پیشرفت تکنولوژی وتحول در زندگی ها همه ی ما را به استفاده از دنیای مجازی و به ویژه خرید از فروشگاه های اینترنتی ترغیب می کند.

امروزه بهترین و پیش پا افتاده ترین حالت خرید برای هر یک از ما خرید از فروشگاه های اینترنتی است. اما از بین این همه فروشگاه اینترنتی کدامیک می تواند خواسته ی ما را به بهترین نحو و در سریع ترین زمان ممکن به اجابت برساند؟؟؟

در جواب این سوال بایستی تعدادی از ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب را نام برد تا بتوان تمایزی بین آنها قائل شد.

1. کیفیت

مهمترین و اصلی ترین ویژگی یک محصول کیفیت آن است که به راحتی می توان به دیگر ویژگی های آن چشم پوشی کرد. البته این سوال پیش می آید که کیفیت به چه قیمت و به چه هزینه ای برای مصرف کننده تمام میشود؟

برای جواب به این سوال است که دیگر ویژگی ها مطرح می شود.

2. امکان جستجو

فروشگاه به طوری باشد که بتوانیم محصول خود را به راحتی پیدا کنیم و به اصطلاح user friendlyباشد.

وقتی که برای خرید وارد پنل کاربری می شویم بایستی در سریع ترین زمان و راحت ترین حالت به خواسته ی خود برسیم که این یکی از ویژگی های مهم طراحی سایت و فروشگاه مطرح میشود.

3.دسترسی سریع

فروشگاه بایستی در شهرهای مختلف نمایندگی داشته باشد و بتواند خدمات رسانی کند تا در نهایت مشتری مداری فروش انجام گیرد.

حتی در شهرهای بزرگ وجود انبارها و فروشگاههایlocal الزامی به نظر می رسد.

4.بسته بندی زیبا و شکیل

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های کالا(مخصوصا در خارج از کشور) که به آن خیلی اهمیت داده می شود بسته بندی و محافظت از کالا تا رسیدن  به دست مشتری است: اصولا این کار بالاترین نمره را در بسیاری از شرایط به کالا میدهد.

5.نظام اتوماسیون قوی

قابلیت ارتباط با مشتری، پاسخگو بودن نسبت به تمامی نیازهای مشتری، ارسال به موقع و گارانتی و تعهد به مشتری از دیگر مزیت های یک فروشگاه قوی به شمار میرود.

6.تبلیغات

ایجاد یک تیم هوشمند و قوی در عرصه فضای مجازی برای شناساندن محصول و ایجاد یک محیط کاملا هدفمند جهت فروش قوی و شناخت بازار کسب و کار و رقبا الزامی است.