فروشگاه بازار میوه

021-55029718

تلگرام و واتس آپ

09012014545

خرید آنلاین میوه

با گسترش تکنولوژی و ماشینی شدن زندگی ها، دغدغه مندی در بسیار از مسائل و مباحث یک امر اجتناب ناپذیر به شمار میرود؛ از همین رو استفاده از شرایط محیطی متناسب با این امر هم یک ضرورت قلمداد می شود. یکی از مهمترین و اساسی ترین چالش های پیش روی بشر در آینده نه چندان دور، استفاده از عرضه ی دیجیتال مارکتینگ به سبب همین دغدغه های ایجاد شده است. تحول صنایع، تغییر در واسطه گری های مالی، دگرگونی در نظام عرضه و تقاضا، مهمترین عواملی است که می تواند متاثر از کسب و کارهای اینترنتی باشد. به تحقیق، نیازهای بشر نیز، دستخوش تغییراتی خواهد شد که بسیاری از آنها قابل پیش بینی نیست. در ادامه چندی از ساده ترین منافعی که درسالیان اخیر نصیب جوامع شده است را به اختصار توضیح میدهیم:

1.سهولت خرید

این روزها اکثر افراد باتوجه به دغدغه های شغلی و معیشتی به دنبال راهی هستند که کمتر در تردد برای خرید وسایل و مایحتاج خود باشند؛ بنابراین آسانترین راه برای این افراد خرید اینترنتی  است.

2.خرید مقرون به صرفه 

ویژگی مهمتر از سهولت خرید، قیمت ارزنده درخرید است. هنگامیکه فروشگاهی به صورت آنلاین میوه را به فروش می رساند هزینه ها به مراتب کمتر از راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی است و بنابراین می تواند محصول خود را با تخفیف بیشتر و قیمت کمتری به دست مصرف کننده برساند.

3.تنوع و کیفیت محصول 

 طبق مطالعات صورت گرفته، هنگامیکه افراد به صورت فیزیکی برای خرید محصول مراجعه می کنند، با شرایطی مواجه می شوند(نظیرکمبود وقت، خستگی ناشی از تردد، عدم آشنایی با کالای مرغوب) که از بعضی ضعفهای محصول غافل می شوند و بعضا نارضایتی حاصل می شود. به عقیده ما، مهمترین ویژگی خرید آنلاین میوه، مقایسه ی محصولات با یکدیگر است؛ زیرا فروشگاه اینترنتی تنوع گسترده تری از محصولات را داراست و هر محصولی را با توجه به کیفیت و مختصات خود معرفی می کند و غرضی در معرفی محصولات ندارد.

4.تحویل در سریع ترین زمان

یکی دیگر از ویژگی های خرید محصول به صورت آنلاین، سرعت انجام کار است. با توجه به سرویس های جدید ارسال محصولات، در اکثر مواقع سرعت انجام کار از خرید فیزیکی بیش تر است. با توجه به  بررسی ها و بهینه سازی های انجام شده، متوسط زمان ارسال در فروشگاه بازارمیوه به 40 دقیقه در سراسر شهر تهران رسیده است.

5.اطلاعات محصول

اطلاعات محصول خصوصا در میوه بسیار حائز اهمیت است. باتوجه به شباهت ها و تخصصی بودن امر، اکثریت جامعه تمایز محل کشت و میزان آفت را تشخیص نمی دهند. بهترین راه، استفاده از اطلاعات فروشگاه بازارمیوه برای تشخیص این تفاوت هاست. شما می توانید با کلیک کردن روی محصول منتخب، اطلاعات و مختصات منحصر به آن محصول را جویا شوید.

6.تضمین بهترین کیفیت

اکثر ما زمانیکه برای خرید میوه به صورت فیزیکی مراجعه میکنیم از فروشنده تقاضا داریم تا میوه را با تضمین خصوصیت  خاصی به فروش برساند. مهمترین ویژگی که می تواند یک فروشگاه آنلاین داشته باشد تضمین بهترین کیفیت است. البته یک نکته حائز اهمیت است؛ هنگامیکه یک محصول با سه الی چهار کیفیت به فروش میرسد همه ی کیفیت های به یک شکل نیست و هر محصول متناسب با مشخصات مندرج در اطلاعات محصول ارائه می شود .